החברה הוקמה על ידי שני שותפים, חובבי ספורט  אופיר ויאיר, בעלי עסקים עצמאיים, בשנות ה-50 לחייהם.

אופיר,בוגר המדרשה לאומנות, בעל  רקע מכני,  מתמחה  ביעוץ  והקמה של בריכות שחיה  ומתקני מים. בזמנו  החופשי  מעבד מטע  זיתים  להפקת שמן "כרם הראל" ועוסק  בסוגי ספורט מגוונים  מזה שנים.

יאיר,מהנדס אזרחי מתמחה בניהול פרויקטים בענף הבניין ועוסק ביעוץ בתחום  אטרקציות לנופש ותיירות .בעברו היה מורה לשחיה  מוסמך  מכון וינגייט, והנו מוסמך כמדריך טיולים וטיולים אתגריים .בזמנו החופשי עוסק בסוגי ספורט שונים.

התחביב המשותף לשניים הוא חתירה בקיאקים ימיים, ושם, במועדון החתירה הכירו זה את זה לפני שנים. עד היום, בחורף ובקיץ, מתייצבים השניים כל שישי ושבת עם הזריחה  ויוצאים לים הפתוח.

החברה הוקמה על ידי השותפים  במטרה  להחדיר לארץ  את ספורט  "המאונטיין  בורד" (גלישת הרים). זהו ענף ספורט  מתפתח  במדינות אירופה  וארה"ב  ונחשב לאחד המהנים בתחום ספורט האקסטרים.

ספורט זה מיועד לאוהבי  האדרנלין, בדגש על גולשי סנובורד שלג המחפשים תחליף הולם בעונות החמות. וגלש לחובבי סקטבורד  ואחרים.

ספורט נוסף בהם התנסו השניים ומצאו עניין בביסוסו בארץ באמצעות יבוא מוצרים איכותיים ויחודים הוא גלישה על לונגבורד, ספורט המכונה בשפה המקצועית Street Sup.

או Land Paddel ספורט זה התפתח בשנים האחרונות כתצורת אימון לגולשי הסאפ הימי, וכיום עומד כענף ספורט בפני עצמו לכושר,דימוי גלישת גלים בים, זה ספורט של-"פן" .

החברה אינה מחזיקה חנות. המוצרים מיובאים לארץ ונשמרים במחסן ייעודי. הרכישה הנה רכישה ישירה ומתבצעת על-ידי יצירת קשר אישי. המתעניינים מקבלים ייעוץ והכוונה, ואף מוזמנים להתנסות במוצרים.

החברה מייצגת בארץ 2 חברות מובילות בתחום: חברת MBS   האמריקאית, יצרנית ומשווקת המאונטיין בורד, וחברת  KAHUNA  CREATIONS  האמריקאית  יצרנית ומשווקת  לונגבורדים יחודיים ובלעדיים + משוט לחתירה יבשתית (STICK).